
Масивний чоловічий срібний хрест 925° проби "ПРАВОСЛАВНИЙ" вагою 29.6 грама (арт 14)
7 020 ₴
- Готово до відправки
+380631122221
- +380 (63) 112-22-21менеджер
- +380 (97) 112-24-44менеджер
- +380 (63) 112-24-44менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масивний православний чоловічий срібний хрест
середня вага 29 грам
срібло 925 проби
висота 7 см
ширина 3 см
для чоловіків
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 29.6 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
- Ціна: 7 020 ₴






