
Масивний срібний натільний хрестик КАРТЬЕР 31 грам
6 610 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30301
+380631122221
- +380 (63) 112-22-21менеджер
- +380 (97) 112-24-44менеджер
- +380 (63) 112-24-44менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
Якщо ви бажаєте отримати 6% знижки, зв'яжіться з нами за номером
+38063-11-22-221 (Telegram/Viber)📩
Ласкаво просимо до GOLDSTORY
Наші майстри з великою увагою та ретельністю створюють кожен ювелірний виріб, використовуючи найкращі матеріали та найсучасніші технології.
Ми пропонуємо широкий асортимент ювелірних виробів, включаючи каблучки, сережки, браслети, ланцюжки та інші прикраси.
Ми гарантуємо, що кожен наш виріб буде неповторним та буде задовольняти найвищі вимоги клієнтів.
Наша мета - зробити так, щоб кожен клієнт відчував себе особливим та відчував задоволення від володіння нашими ювелірними виробами.
Зверніться до нас прямо зараз та переконайтеся, що GOLDSTORY - це місце, де ви можете знайти ювелірні вироби своєї мрії!"
| Основні | |
|---|---|
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 31 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
- Ціна: 6 610 ₴


