Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюжок ЯКОРЬ
Срібло 925-ї проби
У наявності та під замовлення. Цей виріб можна виготовити будь-якої ваги, від 30 грамів і будь-якої довжини.
Опис — ми є виробником, кожен виріб робиться нашим ювеліром від початку й до кінця. Його увага сфокусована тільки на одному замовленні, що має великий вплив на кінцевий результат. Наші майстри не заощаджують на якості виробу. Вони не намагаються зробити замовлення швидшим (за 2-5 дні), щоб закінчити акт куплі-продажі, вони прагнуть до того, щоб Ви, покупець, залишилися задоволені і з задоволенням носили куплену прикрасу.
Працюємо БЕЗ ПОДОРОЖ!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 161 г |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | ФОП Трофимчук Л. П. |
- Ціна: від 70 ₴/г




