
Срібний ланцюжок АРАБКА 155 грам
27 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0102256
+380631122221
- +380 (63) 112-22-21менеджер
- +380 (97) 112-24-44менеджер
- +380 (63) 112-24-44менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібло 925 проби
Плетіння АРАБКА
Вага 155 грам
Довжина 60 см
Ширина 12.5 мм
(дану модель можемо виготовити в будь якому розмірі та вазі)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 155 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 60 |
- Ціна: 27 300 ₴








