
Масивній срібний хрест 36.3 грама (арт 02)
7 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2602254
+380631122221
- +380 (63) 112-22-21менеджер
- +380 (97) 112-24-44менеджер
- +380 (63) 112-24-44менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
Якщо ви бажаєте отримати 6% знижки, зв'яжіться з нами за номером
+38063-11-22-221 (Telegram/Viber)📩
Ласкаво просимо до GOLDSTORY
Наші майстри з великою увагою та ретельністю створюють кожен ювелірний виріб, використовуючи найкращі матеріали та найсучасніші технології.
Ми пропонуємо широкий асортимент ювелірних виробів, включаючи каблучки, сережки, браслети, ланцюжки та інші прикраси.
Ми гарантуємо, що кожен наш виріб буде неповторним та буде задовольняти найвищі вимоги клієнтів.
Наша мета - зробити так, щоб кожен клієнт відчував себе особливим та відчував задоволення від володіння нашими ювелірними виробами.
Зверніться до нас прямо зараз та переконайтеся, що GOLDSTORY - це місце, де ви можете знайти ювелірні вироби своєї мрії!"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 36.3 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 870 ₴





